۩۞۩ آتش ب اختیار ۩۞۩ - عبور از شریعت ادیان آسمانی از اهداف شیطان پرستان است

فال

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

اس ام اس عاشقانه

۩۞۩ آتش ب اختیار ۩۞۩
ما سرباز لشکر عشق سید خامنه ایم ...

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت


بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 3 مهر 1390


شیطان پرستی از زبان
حجت الاسلام «محمد جواد ادبی» استاد حوزه و دانشگاه


حجت الاسلام «محمد جواد ادبی»، استاد حوزه و دانشگاه و محقق مكاتب نوپدید دینی در كارگاه آموزشی «جریانها و فرقه های انحرافی» روز 13 مهر در مجتمع فرهنگی تبلیغی «ولایت» به مسئله شیطان پرستی و رواج آن در میان جوانان اشاره و اظهار كرد: یكی از مسائلی كه امروزه خود را در جامعه بروز می دهد مسئله شیطان پرستی و شیطان گرایی و جذب جوانان به این گروه هاست.

وی به شعار شیطان پرستان اشاره و عنوان كرد: شیطان پرستان، شیطان را عاشق واقعی خداوند معرفی می كنند كه حاضر نشد به چیزی یا كسی جز خداوند سجده كند لذا در آرزوی رسیدن به برزخ هستند چرا كه برزخ را جایگاه دوستداران و عاشقان شیطان می دانند.

ادبی درباره بنیانگزار گروه های شیطان پرستی ابراز كرد: «آنتوان زندر لاوی» مؤسس كلیسای شیطان در سال 1966 خود را اسقف اعظم كلیسای شیطان معرفی كرده و عصری جدید را در ظهور جریانهای انحرافی اعلام كرد.

عضو شورای عالی انقلاب به متون مقدس شیطان پرستان پرداخت و تصریح كرد: متون مقدس شیطان پرستان عبارتند از «كتاب مقدس شیطانی» چاپ سال 1972، «جادوی شیطان» چاپ سال 1970 و «مناسك شیطانی» چاپ سال 1972 كه در آنها آیین و آداب شیطان پرستی و دستوراتی خاص بیان شده است.

وی به گرایشات شیطان پرستان اشاره و اذعان كرد: اقبال به گرایش های خود كامه، «انسان حیوانی است دارای آرزوها و آمال»، «ادیان سنتی مروج احكام نامتعارف بشری» از جمله گرایشهایی است كه گروههای مختلف شیطان پرستی با ترویج آن اشخاص را به سوی شیطان پرستی جذب می كنند.

ادبی عقاید شیطان پرستی را در 9 موضوع عنوان و بیان كرد: بر اساس باور این فرقه «شیطان سمبل لذتجویی نه ریاضت كشی»، «شیطان نماد وجودی شاداب است نه موجودی منفعل و موهوم»، «شیطان سمبل حكمت سالم و غیر آلوده است نه وجودی خود فریب و ریاكار»، «شیطان نماد مهربانی با كسانی است كه شایسته آن هستند نه عشق فراگیری كه شامل ناسپاسان می شود». این استاد حوزه و دانشگاه اضافه كرد: شیطان پرستان معتقدند كه «شیطان سمبل انتقام جویی است»، «شیطان سمبل مسئولیت پذیری برای مسئول است نه دلمشغولی خونآشامان روانی».

وی به دیگر اعتقادات شیطان پرستان اشاره و اظهار كرد: این گروهها عنوان می كنند كه شیطان انسان را همانند دیگر حیوانات و گاه حتی بهتر و در برخی موارد بدتر از آن می داند از سویی شیطان تمام آنچه را كه گناه نامیده می شود را مایه خرسندی و مسرت روانی،‌ فكری و عاطفی می داند و او بهترین دوستی است كه كلیسا تاكنون داشته چرا كه در تمام این سالها كلیسا را مشغول داشته است.

این محقق ادیان نوپدید به مناسك و نمادهای گروههای شیطان پرستی پرداخت و خاطرنشان كرد: مناسك جنسی به عنوان دستیابی به سر مستی جسمانی، مناسك نرم كننده دلها در قالب احساس عشق و محبت به دیگران و مناسك منهدم كننده به مفهوم رهایی از احساس خشم و نفرت از جمله مناسك و روشهای شیطان پرستان هستند كه به همراه آنها آرمها و ابزارهایی مانند شمع، پنتاگرام(ستاره پنج پر، تصویر عریان زنان، تصویر بز در میان ستاره پنج پر و بسیاری علائم و نمادهای دیگر كه در گروههای شیطان پرستی مورد استفاده قرار می گیردطبقه بندی: فرقه های ضاله (شیطان پرستی،وهابیت و بهائیت و ...)، 
برچسب ها: شیطان پرستی، اهداف شیطان پرستان،
ارسال توسط سرباز فدایی ولایت
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
كدام یك از موضوعات این وبلاگ را بیشتر می پسندید ؟


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
محبوبیت در گوگل

Check Page Rank of your Web site pages instantly:

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic