۩۞۩ آتش ب اختیار ۩۞۩ - شیطان پرستی گامی علیه اسلام و مهدویت

فال

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

اس ام اس عاشقانه

۩۞۩ آتش ب اختیار ۩۞۩
ما سرباز لشکر عشق سید خامنه ایم ...

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت


بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 28 شهریور 1390
یا أیّها الّذینَ آمنوا ادْخُلوُا فی السِّلمِ کَافة ًوَلا تَتَّبِعوا خُطُواتِ الشّیطان ِإنّهُ لَکُم عَدُوٌّ مُّبینٌ

ای کسانی که ایمان آورده‌اید همگی در صلح و آشتی درآیید و از گام‌های شیطان پیروی نکنید که او دشمن آشکار شماست (بقره/208)مقدمه

در طول دهه‌های اخیر و به‌ویژه در 30 سال گذشته به منظور جلوگیری از گرایش جوامع به سوی معنویت و ادیان الهی (خصوصاً اسلام) سران یهودی جهان (صهیونیسم جهانی) که مدیریت افکار و اندیشه‌ها را در انحصار خود می‌پندارند 2500 فرقه و مذهب جعلی ساخته‌اند. یکی از این فرقه‌ها که خود دارای شکل‌های مختلفی است، فرقه پلید شیطان‌پرستی (Satanism) است که نزدیکی بسیاری با جادوگری دارد. این مذهب بیشتر در قالب گروه‌های موسیقی، آرایش‌ها و مدها به جوامع معرفی و سپس منتشر می‌گردد.

آنچه که این مذهب جعلی را از انحرافات گذشته، بیشتر متمایز می‌سازد، نمادهای شیطانی است که آشکارا و بی‌پروا به دست سردمداران زر و زور و خوانندگان، نوازندگان و هنرپیشگان شیطان پرست در جهان تبلیغ می‌گردد و این در حالی است که تا یک قرن پیش شیطان پرستان و فراماسون‌ها به شکل کاملاً سری و پنهانی در لُژها و فراموش‌خانه‌ها به فعالیت می‌پرداختند.

مقاله‌ای که در پیش رو دارید، خلاصه‌ای است از تاریخچه شیطان پرستی، آداب و رسوم، فعالیت‌ها و گروه‌های وابسته به این فرقه پلید و منحرف قرن حاضر، که یکی از مهم‌ترین و بارزترین فتنه‌های دوران آخرالزمان است.

سعی بر آن است که سلسله مباحث دکترین مهدویت به طور متناوب در اختیار علاقه‌مندان به‌ویژه منتظران حضرت ولی عصر (أرواحنا له الفداء) قرار گیرد.

لذا در این سلسله مباحث، در ابتدای امر به معرفی و بررسی فتنه‌های آخرالزمان (که آگاهی از آن امری بسیار ضروری می‌نماید)می‌پردازیم و در این راستا اولین و مهم‌ترین فتنه‌ای را  که به آن خواهیم پرداخت شیطان‌پرستی است که جهان امروز را در پلیدی وجود خویش غوطه‌ور ساخته و آشکارا پرچم کفر و ستیز با خدای عزّ و جلّ را بر دوش گرفته و تمام مقدسات و ارزش‌های انسانی را لگدمال کرده است و می‌رود تا انسان‌های بسیاری در جهان (به‌ویژه پیروان اسلام و مکتب تشیع) را به کیش خود درآورد.

پس از این مقاله به بررسی فتنه‌های دیگر آخرالزمان همچون مذاهب جعلی و فرقه‌های ضالّه (مانند بابیت، بهائیت و...) خواهیم پرداخت و در ادامه نیز سایر مباحث دکترین مهدویت را پی خواهیم گرفت إن شاء ا... .

اصلی‌ترین هدف ما از انتشار این سلسله مباحث شناخت و قرب بیشتر نسبت به ساحت مقدس حضرت ولی عصر (عج) و همدلی با آن وجود مقدس و انتظار واقعی فرج به همراه معرفت حضرتش و شناخت از دورانی که در آن در انتظار هستیم است که هر کس امام زمان خویش را نشناخت به مرگ جاهلیت مرده است.

بارالها، ما را با محبت اهل بیت (علیهم السلام) زنده بدار و با محبت ایشان بمیران.

نگاهی تاریخی به پدیده شیطان پرستی

شیطان پرستی سه دوره را از سر گذرانده است. شیطان پرستی بدوی، شیطان پرستی در قرون وسطی و شیطان پرستی مدرن. شیطان پرستی مدرن ریشه در ادوار گذشته این تفکر داشته و آموزه‌ها و آیین‌های آن را در خود جای داده است و از جهت نسبتی که با نهاد سیاست و اقتصاد برقرار کرده از صور پیشین شیطان گرایی متمایز می‌شود. آن نوع از شیطان پرستی که در دنیای امروز با آن روبرو هستیم همین شیطان پرستی مدرن است که در این مقاله محور مبحث ما خواهد بود.

سال‌های پس از رنسانس را می‌توان به سال‌های افسار گسیختگی جهان غرب در تمامی ابعاد فردی و اجتماعی و جنبه‌های متعدد منتهی به روابط انسانی توصیف کرد. در سال‌های آغازین قرن بیستم برخی از عناصر فاسد الأخلاق با تکیه بر گرایش‌ها و نظریات توراتی و پروتستانی (یکی از مذاهب مسیحیت) به صورت مخفیانه جریان شیطان پرستی مدرن را با ویژگی‌هایی همچون گناه‌گرایی، قتل، تجاوزات جنسی، نابودی اصول اخلاقی، بی‌توجهی به مسائل توحیدی و ... پایه گذاری کردند.

شیطان پرستی مدرن در دهه 1960م توسط سرمایه‌داران یهود مورد حمایت قرار گرفت و چند گروه شیطان پرست در انگلستان و ایالات متحده آمریکا بوجود آمد که معروف‌ترین آنها تشکیل «کلیسای شیطان» توسط «آنتوان ساندور لاوی» در شهر سانفرانسیسکو می‌باشد. این فرد کتابی را تحت عنوان «انجیل شیطان» و کتاب دیگری با نام «آیین پرستش شیطانی» به چاپ رساند. روز مرگ لاوی با نام «هالووین» در آمریکا شناخته می‌شود.

امروزه دو جریان اصلی شیطان‌پرستی در جهان رواج دارد: نخست شیطان‌گرایی ساتانیسم (Satanism) لاوایی که با چهره شاخص «آنتوان ساندور لاوی» (همان‌گونه که در بالا به آن اشاره شد) شناخته می‌شود. او با تأسیس کلیسای شیطان و نوشتن انجیل شیطانی در سال 1965 خود را جانشین کرولی و پاپ کلیسای شیطان معرفی کرد. این جریان معتقد است که موجودی به نام شیطان وجود عینی ندارد و شیطان تنها نماد امیال، آرزوها و لذت‌طلبی انسان است.لاوی در آغاز کار دوست و همکاری داشت به نام «مایکل آکینو» که در پی اختلاف عقیده با لاوی از او جدا شد و در سانفرانسیسکو معبد سِت را تأسیس کرد و دومین جریان شیطان پرستی مدرن یعنی ستیانیست (Setianist) را به راه انداخت. ستیانیست‌ها به وجود عینی شیطان به عنوان پادشاه تاریکی معتقد هستند و سازمان مخفی و مخوف معبد ست را رهبر جنبش جهانی شیطان‌پرستی می‌دانند. این جنبش امروزه در ابعاد وسیعی فعالیت می‌کند و به‌ویژه در عرصه‌های فرهنگی مثل انتشار کتاب و نشریات و سینما پرکارند.


انجیل شیطانی

انجیل شیطانی شامل چهار بخش است : «کتاب شیطان»،«کتاب لوسیفر»،«کتاب بلیال Book of Belial » و «کتاب لویتان Book of Leviathan» که هر کدام شامل مطالب خاص خود می‌باشند. فصل اول این کتاب احکام نُه گانه شیطان پرستی است. برخی از این احکام به شرح ذیل است :

1ـ شیطان به جای ریاضت نماینده افراط است.                       

2ـ شیطان به جای اینکه نماینده توهم‌های معنوی باشد نماینده زندگی مادی است.( همه مسائل و تجارب غیرمادی و معنوی از دید آنها توهم و دروغ و تظاهر خوانده می‌شود)

3ـ شیطان آنچه را که گناه می‌نامند، عواملی برای ارضای نیازهای فیزی، حسی و ذهنی می‌داند.( یعنی گناهان را برای ارضای نیازهای انسانی لازم می‌داند)

بد نیست قسمتی از این کتاب را نیز بخوانید :

« به نام خدای بزرگ ما شیطان. به شما فرمان می‌دهم که از دنیای سیاه بیرون آیید. به نام چهار شهریار سیاه جهنم به پیش آیید. شیطان، جام باده لذت را بردار. این جام پر از اکسیر زندگی است و آن‌را با نیروی جادوی سیاه انباشته کن. این نیرو در سراسر عالم کائنات وجود دارد و حامی آن است، آمین ».

کشورهای دارای کلیسای شیطان

بیشترین کلیساهای شیطان در کشورهای امریکا،‌ انگلیس و آلمان و همچنین چین دایر می‌باشد. البته اینکه در کشورهای دیگر نیز چنین مکان‌هایی وجود داشته باشد چیزی است که مسلماً حتی اگر به طور علنی وجود نداشته باشد جایی برای تجمع شیطان پرستان وجود دارد. اما بیشترین شیطان پرستی در سه کشور فوق رواج دارد. البته باید گفت در میان سه کشور بالا، آلمان بدترین و فجیع‌ترین مکان برای انجام مراسم است همان‌گونه که بارها شیطان پرستی و آدمخواری و ... حتی توسط صدا و سیمای ایران نیز پخش شده است.


نگاهی به شیطان پرستی مدرن، فرقه‌ها و گرایش‌های آن

اگر چه فطرت خداجوی انسانی عاملی بازدارنده در تمایل یافتن تعداد وسیعی از افراد جامعه انسانی به این جریان شده، اما استفاده از موسیقی‌های جذاب و متنوع (مانند متالیکا و...)، انجام اعمال خارق العاده و دور از ذهن، تهی شدن انسان غربی و عصر جدید از معنویت و اتصال به منبع فیض، موجبات گرایش افراد اندکی را به این گروه‌ها فراهم آورد. نکته حائز اهمیت این است که باوجود عدم استقبال عمومی از عضویت در گروه‌های شیطان پرستی، آموزه‌ها و تعالیم گمراه کننده‌ای توسط ایشان و به وسیله ابزارهایی (که قدرت‌های بزرگ سیاسی در اختیار آنها قرار می‌دهند)، منتشر شده و می‌شود و این گروه‌ها در سراسر جهان همواره به عنوان کانون‌های فحشا و فساد شناخته می‌شوند.

سال 1960 را می‌توان به صورت جدی آغاز دور جدید حیات و فعالیت شیطان پرستان در آمریکا دانست. صرف‌نظر از انواع شیطان پرستی (در حقیقت همان پرستش جادوگری) که طی سالیان متمادی در کشورهای باستانی همچون یونان و ... وجود داشته است، جریان خاص شیطان پرستی مسیحی (مدرن) در سال 1960م رسماً در کشور امریکا فعالیت خود را به عنوان یک فرقه و مکتب آغاز کرده است. در اینجا با انواع مکاتب شیطان پرستی مدرن آشنا می‌شویم:

1ـ شیطان پرستی دینی

مبنای بنیادین این نوع از گرایش به شیطانیسم، پرستش یک نیروی ماوراء الطبیعه اساطیری و یا چند خدایی می‌باشد. بیشتر پیروان آن به خدایان رم باستان، الهه‌های شرقی و ... گرایش دارند. رکن اصلی این نوع نیز مانند سایر انواع، تأکید بر پرورش استعدادهای شخصی انسان و در حقیقت خودپرستی است.

2ـ شیطان پرستی فلسفی

این نوع گرایش عبارت است از اینکه محور و مرکز عالم انسان است. این شاخه از شیطان پرستی مدرن به پایه گذار این فرقه (آنتوان لاوی) نسبت داده می‌شود. این نوع شیطان گرایی نیز مانند دو نوع دیگر یعنی دینی و گوتیک از مبنای اعتقادی یهودیت نشأت گرفته است.

3ـ شیطان پرستی گوتیک

این نوع شیطان گرایی نیز مانند دو نوعی که در گذشته اشاره شد، نوعی از شرپرستی با اشاره به تاریکی و از کثیف‌ترین فرقه‌های انحرافی به حساب می‌آید. در موسیقی متالیکا نیز سبکی به نام گوتیک وجود دارد. کثیف‌ترین اعمال مانند: خوردن نوزادان و اعضای بریده شده بدن، تجاوزات جنسی و ... به این گروه نسبت داده می‌شود (گرچه گفتنی است که برای تمام گروه‌های شیطانی این اعمال از واجبات به حساب می‌آید). میل و درخواست به «برگشت تاریکی» در این شاخه بارز است، همانند اعضای گروه«آکنکار» که با لباس‌های تیره به غارها و تاریکی‌ها برای فریاد کشیدن پناه می‌برند.

امروزه دیگر صلیب‌های وارونه، ستاره پنج پر، خفاش، تبرواژگون، 666 ، صورت‌های نقاشی شده، ماسک‌های حیوانات درنده شاخ‌دار، برهنه پوشی و... تنها نشانه‌ها و سمبل‌های شیطان پرستی مدرن نیست. عمده‌ترین نشانه شیطان پرستی را در تجاوز و قتل به‌ویژه در تجاوز به کودکان و نوجوانان به همراه قتل آنان باید دید. استفاده افراطی از مشروبات الکلی، مواد مخدر، قرص‌های روان گردان و انرژی‌زا، خوردن ادرار، مدفوع، خون و انجام بسیاری از کارهای شنیع و پستی که نمی‌توان از آنها نام برد، بیماری‌های روحی، روانی و جسمی به‌ویژه بیماری‌های عفونی و ایدز را برای شیطان پرست‌ها به ارمغان آورده است. آنچه این فرقه را از دیگر مذاهب جعلی و ساختگی متمایز می‌سازد استفاده آشکارا و بی‌پروا از نمادهای شیطانی به دست سردمداران قدرت است.

موسیقی و رسانه مهم‌ترین و مؤثرترین ابزار شیطان پرستان!

امروزه نظارت بر رسانه‌های تصویری جهان، ماهواره‌ها و شبکه جهانی اینترنت وجهت دهی به آن در دست آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها است و آنان از این ابزار مؤثر به‌ویژه در تبلیغ گروه‌های منحرف معاند با یکتا پرستی و اسلام مانند شیطان پرستی بسیار استفاده می‌کنند. همچنین استفاده از موسیقی ابزار مهم دیگری در جهت تبلیغ عقاید این فرقه و نیز تحت تأثیر قرار دادن جامعه به‌خصوص قشر جوان است. با توجه به وفور موسیقی‌های مبلغ این گروه‌ها در ایران و روی آوردن بعضی از جوانان بی‌اطلاع به این نوع موسیقی و حتی چاپ کتاب حاوی متن این موسیقی‌ها و سرمایه گذاری زیاد دشمن در این‌باره بررسی و تحقیق پیرامون این موضوع و اطلاع رسانی و آگاهی افکار عمومی امری ضروری به نظر می‌رسد.

موسیقی شیطانی جهان را به ترنم وا می‌دارد

گروه‌های راک شیطانی، هوی متال، متالیکا و ده‌ها گروه موسیقی وابسته تا روستاهای دوردست هم نفوذ کردند و صدای موسیقی‌های خشن و شیطانی‌شان را به گوش مردم جهان رساندند.

کلمات وسوسه انگیز، جیغ و فریاد حیوانات جنگلی، نفسانیت، لذت پرستی و صداهای شهوانی که با چندین نُت احساساتی استتار شده، سمبل قدرت شیطان پرستان گردیده است. در حالی که اگر همین نُت‌ها بدون استتار وارد خانه‌ها می‌شد با نفرت تمام بیرون می‌انداختیم. توصیه‌ای که شیطان پرست‌ها ناگزیر به انجام آن هستند، شنیدن آهنگ‌های تند همراه با خشونت است. آنان موظفند همیشه خشم و نفرت خود را نسبت به مسیح، اسلام و سایر مقدسات اعلام کنند. خود را بی‌خانمانی بیابان‌گرد بپندارند که از عشق و محبت متنفرند. اهانت به ادیان به عنوان آزادی بیان در تصنیف‌های خوانندگان شیطان پرست ترویج و تبلیغ می‌شود. اکنون موسیقی بی‌ریشه جاز که از موسیقی (Yiddish) یهودیان گرفته شده در همه زوایای ذهن جوان آمریکایی و غربی رخنه کرده، به طوری که «مایکل جکسون» یهودی را از تمام قدّیسین کلیسا برتر می‌دانند. همچنین «مرلین منسون» (که به اختصار به MM مشهور است) معروف‌ترین خواننده راک شیطانی، با این باور که انسان فقط باید خود را به عنوان خدا بپرستد، در نتیجه حق دارد هرکار که دلش می‌خواهد بکند، عضو کلیسای شیطان آمریکا شد. اکنون طرفداران مرلین منسون (راهب جدید کلیسای شیطان آمریکا)، در کشورهای دیگر، یکپارچه‌تر از پیش، علیه کلیسای کاتولیک و مسیحیت و اسلام سخن می‌گویند.

دلایل استفاده از موسیقی توسط شیطان پرستان

ـ جاذبه های مجازی و حاشیه ای موسیقی متالیکا مانند ایجاد فضا برای روابط آزاد دختران و پسران.

ـ ارزان بودن و قابلیت دسترسی موسیقی با توجه به ارتقای تجهیزات فنی تکثیر و توزیع.

ـ کاهش سطح حساسیت یا حساسیت زدایی از طریق نفوذ به خانواده ها، شرکت ها، اتومبیل‌های شخصی، رایانه‌های شخصی و در نهایت گوشی‌های تلفن همراه.

هالیوود، بزرگترین ابزار رسانه‌ای تبلیغ شیطان پرستان

بحث پیرامون هالیوود و آثار آن در دایره‌ای وسیع‌تر به صهیونیسم جهانی و اسطوره سازی توسط صهیونیست‌ها در هالیوود جهت رسیدن به اهداف شوم خود و سرانجام سیطره بر تمام جهان باز می‌گردد. اسطوره‌های صهیونیستی سینما کتابی است که به طور مفصل به بحث و بررسی در این باره می‌پردازد.

ما در این مقاله، در ابعادی کوچک‌تر به بررسی تبلیغ شیطان پرستی توسط رسانه‌های جهانی به‌ویژه سینما می‌پردازیم. فیلم‌هایی که در هالیوود درباره‌ی شیطان ساخته می‌شوند، چند گروهند:

ـ در برخی فیلم‌ها چون هری پاتر و ارباب حلقه‌ها قدرت بسیاری به شیطان می‌دهند، گرچه سخنی از خدا به میان نمی‌آید.

ـ گروهی از فیلم‌ها مانند جن‌گیر و طالع نحس 1و2و3 در کنار شیطان، از مسیح نیز یاد می‌کنند، ولی بزرگ نمایی و هراس از قدرت شیطان، در این آثار موج می‌زند.

ـ برخی از این آثار، شیطان را در کنار خدا به تصویر می‌کشند و برخی دیگر، شیطان را (العیاذ بالله) قدرتمندتر از خدا به صحنه سینما می‌آورند، مانند فیلم‌های طالع نحس4و5 و کنستانتین.

تمام این فیلم‌ها بذر ترس از قدرت شیطان را در درون آدمیان می‌کارند. ترس از قدرت شیطان، مقدمه تسلیم شدن در برابر او و ناامیدی از رحمت الهی و گرایش به سمت ابلیس و پرستش اوست. هر که از شیطان یا هر موجود دیگری بترسد، در حقیقت به نوعی در برابر قدرت او تسلیم شده و بنده او گشته است.

قرآن مجید می‌فرماید:

«إنّما ذَلکُمُ الشّیطانُ یُخَوّفُ أولیاءَهُ فَلا تَخَافوهُمْ و خَافونِ إنْ کُنتُم مُؤمِنینَ،

همانا شیطان یاران خویش را می‌ترساند. پس ای مؤمنان اگر به خدا ایمان دارید از شیطان نهراسید». (آل عمران/175)

امروزه صهیونیست نژاد پرست یهودی، خود را صاحب و خدای قدرتمند جهان فرومایه به‌شمار آورده و به یاری رسانه‌ها، پیام‌های شیطانی و شوم را در دنیا گسترانیده است. هالیوود پیام‌آور دنیاخواهانی شده است که برای حفظ قدرت خویش، معناگرایی پس از مدرنیته (دنیای مدرن امروز) را هم به انحراف کشانده‌اند و با گسترش عرفان تقلبی و متافیزیک وارونه می‌کوشند جلوی رشد اسلام ناب را بگیرند.

روند پرده‌برداری از آیین شیطان پرستی مدرن

از حدود قرون 12 و 13 به تدریج تحرک انکشافی شیطان‌پرستی مدرن آغاز می‌شود که تا آغاز قرن بیست و یکم ادامه می‌یابد. در این دوره که شامل سده‌های پایانی قرون وسطی، دوران نوزایی و عصر روشن‌گری و دوره مدرن می‌باشد، شاهد پرده‌برداری و انکشاف نگرش‌ها و آیین‌های شیطانی هستیم. نخستین پرده برداری، ترویج و شیوع سحر و جادو از قرن 11 به بعد است که تا امروز به اوج خود می رسد. پرده دوم از قرن 13 به بعد با علنی کردن عرفان یهود (کابالا) یا (قبالا) آغاز می‌شود و امروز به اوج جلوه‌گری خود رسیده است. پرده سوم علم‌گرایی و روی آوری به دانش در عصر رنسانس است که با تکیه بر علوم سرّ و مبانی کابالا و در چارچوب سنت یهودی ـ مسیحی رویکرد به دانش رقم می‌خورد. پرده چهارم، موسیقی شیطانی است که نمادها و آیین‌های شیطانی را آشکارا به نام شیطان معرفی می‌کند و پرده پنجم سینمای شیطانی است که ایدئولوژی شیطان‌گرایی را در سراسر جهان تبلیغ می‌کند و پرده‌ای جادویی بر ذهن جهانیان انداخته و همانند ساحران فرعون که ریسمان‌ها را مارهای زنده و جنبنده نمایاندند، شیطان را مدبری قدرتمند می‌نمایاند.

احیاء اخلاق مصیبت بار قوم لوط، صنعت سکس و بازرگانی تن که در ردیف سودآورترین تجارت‌های جهان به‌شمار می‌آید، صنایع مشروب سازی، قاچاق مواد مخدر، قمار و ... همه از طریق گروه‌های شیطان پرستان تبلیغ و به جوامع عرضه می‌شود.


نماد اُبلیسک

اُبلیسک (Obelisk) همان سرستون‌های سنگی مخروطی شکل خورشیدپرستان است. این کلمه از لفظ ابلیس گرفته شده و در کتاب مقدس مسیحیان (انجیل) نماد شیطان است. این معماری هم اینک در سراسر اروپا و آمریکا و در بسیاری از میادین اصلی شهرها به چشم می‌خورد، مانند ابلیسک واشنگتن با بلوک‌های سنگ مرمر ساخته شده که وزن آن به 81000 هزار تن و ارتفاع آن به 555 متر می‌رسد. در حال حاضر این ابلیسک بزرگ‌ترین و بلند‌ترین ابلیسک جهان می‌باشد و از زمان رونالد ریگان تمامی مراسم سوگندهای رئیس جمهوران در پای این بنا برگزار می‌شود. امروزه این نماد به وفور در کشورهای غربی مورد استفاده قرار می‌گیرد و در فیلم‌هایی مانند طالع نحس4، (انتهای فیلم در قبرستان) استفاده می‌شود. در سه‌گانه ارباب حلقله‌ها نیز، سایرون که محور نیروهای شیطانی بود، به صورت چشمی درخشان بر فراز نماد ابلیسک به تصویر درآمده است.
 
رواج شیطان پرستی در ایران

جای تأسف بسیار است که پنجه‌های پلید دشمن در قالب گروه‌های شیطان پرستی در حال رخنه کردن در قلب مردم کشور ما (بویژه جوانان) است. برای درک بهتر این حقیقت به ذکر مختصری از اخبار فعالیت این گروه‌ها در کشور بسنده می‌کنیم:

جام جم آنلاین: یک گروه تحقیقاتی نسبت به گسترش شیطان‌پرستی در جامعه هشدار داد و خبر داد که اکنون بیش از 70 فرقه شیطان‌پرستی در کشور فعال هستند. به گزارش برنا، موقعیت جغرافیایی فعالیت این جریان مخرب و ویرانگر اخلاقی برخی ازشهرهای نقاط مرکزی و جنوب غربی ایران است و خشونت، خونخواری و آدم زدایی از ویژگی های آن به شمار می رود به گونه ای  که برخی از جوانان هوادار این جریان‌ها با آسیب رساندن به خود و دیگران درصدد ارتقای جایگاه خویش در گروه هستند. بنا بر این گزارش، رفتار خشونت آمیز اعضای گروهای شیطان پرست با حیوانات و برخی از اطرافیان نیز بسیار تأسف‌بار و قابل تأمل است.

یک کارشناس ارشد فرهنگی با اشاره به پوشش ها و مدل‌های جدید مُد برخی از دختران و پسران از گسترش فعالیت گروه های شیطان پرستی ابراز نگرانی کرد و گفت: این جریان ضد فرهنگی از دهه 70 وارد کشور شد و در سایه غفلت مسئولان به سرعت در قالب شبکه های زیرزمینی در برخی از شهرستان ها و مراکز استان و همچنین  تهران بزرگ ریشه دوانید. به نوشته برنا، در تحقیقات مستندی که به تازگی در اختیار مسئولان ارشد کشور قرار گرفته است، لباس‌های گشاد، لباس‌های رنگی جلف، انگشتر‌های خاص تیغ دار، دستبندهای متنوع و عجیب، گردنبندهای اسکلتی با موهای بلند یا سر طاس به عنوان نشانه‌های ویژه گروه‌های همسو با شیطان پرستی بیان شده است. در این گزارش تأکید شده است که علاوه بر ماهواره‌ها و سایت‌های اینترنتی، انتشار کتب متعدد برای ترویج این جریان در داخل کشور عامل رواج این فرقه ها شده است.

برنا خاطرنشان ساخت: جریان شیطان پرستی در غرب با ابزار موسیقی اعلام موجودیت کرد و روابط نامشروع، موسیقی متال، رفتارهای ساحرانه و اعمال و مناسک خاص ماورایی و جادوگری از ویژگی‌های این جریان است. یک عضو گروه تحقیقی که علاوه بر گزارش، فیلم مستندی از فعالیت‌ها و رفتارهای شیطان پرستان در ایران تهیه کرده است،‌ در گفت وگو با برنا، حتی از نفوذ علائم گروه‌های شیطان پرستی در رسانه های گروهی کشور سخن گفت و از این وضعیت، ابراز تأسف کرد. وی که نامش فاش نشده است، گفت: متأسفانه برخی از آهنگ‌های آگهی بازرگانی، و  تیتراژ برخی فیلم‌ها و سریال ها، در کنار صحنه آرایی برخی برنامه ها، برگرفته از آئین‌ها و ملودی‌های گروه‌های شیطان پرستی است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: بیش از 50 فرقه و گروه تخدیری (شیطان پرستی) به ایران وارد شده که نیمی از آنها فعال بوده و اقدام به ترجمه، چاپ و توزیع قریب به 200 عنوان کتاب در این زمینه کرده‌اند.

(خبرگزاری جام جم آنلاین، دوشنبه هشتم مهر ماه 1387، ساعت21:00- شماره خبر: 100950392833)

تشکیل 200 فرقه شیطان پرستی با پول غرب در ایران

در ایران حدود 200 فرقه جدید شیطان پرستی ساخته شده که اخیراً به جز تهران و برخی شهرهای بزرگ، در سطح مناطق دیگر کشور نیز رو به گسترش است. اعضای این گروه‌ها در برگزاری مراسم‌های خود، ضمن شرب خمر، اقدام به رقص و پایکوبی و فحاشی نسبت به یکدیگر می‌نمایند. اعضای این گروه بر این باورند که باید بر خلاف دستورات دین اسلام عمل کرد و با انجام کارهای خلاف، دنیا را به هرج و مرج و آشوب کشاند.

لازم به ذکر است که افراد این گروه، در اسکیت مهارت خاصی دارند و به منظور جذب نوجوانان و جوانان، هنگام ورزش اسکیت از موزیک‌های خاص گروه5 شیطان پرستی که معمولاً پاپ و راک شیطانی است استفاده می‌کنند.

طی 30 سال گذشته، در آمریکا بیش از چهار هزار فرقه ساخته شده که از این تعداد، یک‌هزار فرقه از دولت این کشور مجوز رسمی هم دریافت کرده‌اند. فرقه شیطان پرستی در ایران از آبشخور این‌گونه فرقه‌ها و گروه‌های انحرافی در آمریکا تغذیه می‌کند. در آمریکا معمولاً تجمع‌های بزرگی از شیطان‌پرستان در استادیوم‌ها برگزار می‌شود و به انجام مراسم‌های مشمئز کننده و سخیف خود با استفاده از موسیقی رایج آنها (پاپ و راک) می‌پردازند. شیطان پرستان که در حال گسترش حضور خود در جوامع اسلامی و به‌ویژه در ایران هستند، تلاش دارند از برخی نمادهایی که در اسلام از آن به زشتی یاد می‌شود استفاده کنند. به‌طور مثال می‌توان از نمادی که مسلمانان در مراسم حج در رمی جمرات از آن به عنوان ستون شیطان یاد می‌کنند (اُبلیسک Obelisk) و حجاج به سمت آن هفت عدد سنگ پرتاب می‌کنند نام برد. این گروه از این نوع ستون‌ها در مراکز مختلف به عنوان نماد خود استفاده می‌کنند. (نقل از: ماهنامه سیاسی ـ فرهنگی ـ اجتماعی نبأ، خرداد88).

دستگیری یک گروه 104 نفری شیطان پرستان در شیراز

خبرگزاری فارس: به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، عباس حمیدی عصر امروز در جمع خبرنگاران افزود: اعضای 104 نفره‌ی این گروه که در باغی درشیراز مشغول برگزاری پارتی و کنسرت موسیقی غیر اخلاقی بودند دستگیر شدند.                                                                   وی افزود: با برگزاری مراسم لهو و لعب توسط اعضای این گروه، مراسم به صورت همزمان با دو دستگاه دوربین مجهز به ضبط و از طریق سیستم اینترنت پرسرعت و تجهیزات الکترونیکی ارسال تصویر، در حال پخش شدن بود. دستگیری اعضای این گروه پس از یک سال کار اطلاعاتی مستمر توسط اطلاعات بسیج سپاه شیراز صورت گرفت. فرمانده سپاه ناحیه شیراز با بیان این‌که فعالیت‌های این گروه در راستای تهدیدات فرهنگی دشمن انجام می‌گرفت گفت: یکی از شیوه‌های تهاجم فرهنگی دشمن، اغفال جوانان و نوجوانان از طریق عضویت در گروه‌های ضد اخلاقی و شیطان‌پرستی است که توسط این گروه‌ها موارد ضد دینی ترویج داده می‌شود. وی استفاده از انواع مواد مخدر روان گردان و مشروبات الکلی و برگزاری اعمال ضد اخلاقی و رقص‌های نامتعارف و همچنین خود زنی و مکیدن خون را از دیگر اعمال گروه‌های شیطان‌پرستی بیان کرد. (خبرگزاری فارس، تاریخ درج خبر: 4/3/1388)

شیطان پرستی گامی بزرگ علیه اسلام و مهدویت

شیطان‌پرستان آن خوانندگان بسیار خشنی را که در صدایشان می‌توان غرش را شنید، سمبل قدرت شیطان پرستی می‌دانند و معتقدند که این خوانندگان پیام شیطان را به آنها می‌رسانند. شیطان پرستان می‌خواهند کمبود و نیاز خود را با خشونت زیاد رفع کنند. اهانت به ادیان به عنوان آزادی بیان در تصنیف‌های خوانندگانشان ترویج و تبلیغ می‌شود. امروز گروه‌های موسیقی شیطان پرست عملاً پرچم جنگ با خدا را بر افراشته اند و مدعی هستند که:

ـ هدف ما دستیابی به یک قدرت جهانی است.

ـ هیچ‌گونه محدودیتی برای حوزه فعالیت‌های ما وجود ندارد.

ـ توده مردم باید صرفاً به وسیله ما اداره شوند.

گرچه بیشتر نقدها به اعتقادات شیطان پرستان از ناحیه ادیان بزرگ صورت می‌پذیرد، ولی بیشترین انتقادات به خود فرقه شیطان پرستی از طرف مسیحیان صورت می‌گیرد.

لوسیفر، موعود شیطان پرستان

هر یک از ادیان و فرق مختلف در انتظار موعود و جامعه آرمانی خود به سر می‌برند. یهودیت در انتظار «ماشیح»، مسیحیت در انتظار «مسیح»، شیعه در انتظار «مهدی (عج)» و مذهب جعلی و انحرافی شیطان‌پرستان در انتظار «لوسیفر».

به‌طور کلی شیطان‌پرستان معتقد به چهار دسته شیطان هستند: دو دسته از آنان به نام‌های «اِویل» و «دِویل» بر هم زننده نظم هستند و دو دسته دیگر به نام‌های «دِمُن» و «لوسیفر» ایجاد کننده نظم هستند.

لوسیفر یا موعود شیطان‌پرستان درصدد ایجاد نظمی در جهان خواهد بود. البته این نظم (نظم پسین) به طور کامل مخالف نظم آرمان‌شهر مهدوی علیه السلام ترسیم شده است.

ناآگاهی و تأثیرات مخرب این فرقه

ناگفته پیدا است که فرقه منحوس شیطان پرستی تا چه اندازه می‌تواند تأثیرات مخرب و نابود کننده‌ای بر روی روح، ذهن و حتی جسم انسان‌ها داشته باشد که به طور مسلم افتادن در این دام شیطانی فقط و فقط از روی ناآگاهی و عدم شناخت صحیح این فتنه‌ها میسر خواهد بود. گرچه این فرقه علناً پرچم کفر و مبارزه با خداوند متعال و تمام مقدسات و روحانیات را در دست دارد، اما همان‌گونه که اطلاع یافتید صهیونیسم جهانی که رهبری این گونه فسادها را برای تسلط بر تمام جهان برعهده دارد، برای رسیدن به اهداف خویش آنچنان این فرقه را به اسباب و وسایل فریبنده و سرگرم کننده زینت می‌بخشد که کمتر کسی خواهد توانست از پس این نقاب چهره‌ی کریه و شیطانی آنان را نظاره کند.
موسیقی ابزار بسیار مهم و مناسبی است که بیشتر نوجوانان و جوانان را به سوی خود جذب می‌کند، به گونه‌ای که اکنون نوای موسیقی‌های شیطانی (راک، هوی‌متال و...) در ایران و حتی تا دورترین نقاط کشورمان نیز به گوش می‌رسد و نیز سینما که فیلم‌های سینمای غرب به‌ویژه هالیوود چه سرمایه‌گذاری‌های هنگفتی نموده‌اند تا من و تو بی‌توجه به پیام‌ها و آثار مخرب این سینما پای فیلم‌هایی چون هری پاتر، ارباب حلقه‌ها، طالع نحس، جن‌گیر و ... بنشینیم و ندانیم چه بر سرمان خواهد آمد!

آیا این کافی است یا باید بازهم بازگو شود که فرقه پلید شیطان‌پرستی چه آثار ویرانگری بر روی جوانان ما خواهد گذاشت. جدایی از مذهب، جدایی از اهل بیت (ع)، جدایی از ولی عصر (عج)، جدایی از دین اسلام و سرانجام جدایی از خداوند تبارک و تعالی!

آری امر واضح و مبرهن را نیازی به توضیح نیست که «العاقلُ تکفیه الإشاره» (برای عاقل یک اشاره کافی است تا همه چیز را دریابد).

سخن آخر

مولای من پرچم کفر آشکارا برافراشته شده! بیا و شیاطین زمان را سرنگون کن، بیا و پای بر دیدگان  ما بنه و چشمان ما را به قدوم نورانیت روشن کن.                                                                              

بوی کوی جمکران آید همی                           بوی یار از هر کران آید همی

از شمیمش عطر نرگس می‌رسد                       مهر جانان سوی جان آید همی

چشم دوزم بر افق آدینه‌ها                             بر تنم کِی او روان آید همی؟

شد دلیل کنتُ کنزاً مخفیا                              گنج ما از آسمان آید همی

راه را جارو زند مژگان من                          چون قدم بر دیدگان آید همی

خک پایش توتیای چشم شد                            پا به فرق فرقَدان آید همی

روزی از عرش این ندا خواهی شنید                 مهدی صاحب زمان آید همی

« التماس دعا »طبقه بندی: مهدویت، 
برچسب ها: شیطان پرستی گامی علیه اسلام و مهدویت، نگاهی تاریخی به پدیده شیطان پرستی، شیطان پرستی، انجیل شیطانی، قائم، حضرت مهدی، عرفان، تصویر، موعود، ولی عصر، مهدوی، ولایت، امام زمان، مهدی، رهبری، ظهور، ولی امر، مهدویت، امامت، انتظار، عصر ظهور، حدیث، روایت، ائمه، اهل بیت،
ارسال توسط سرباز فدایی ولایت
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
كدام یك از موضوعات این وبلاگ را بیشتر می پسندید ؟


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
محبوبیت در گوگل

Check Page Rank of your Web site pages instantly:

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic