۩۞۩ آتش ب اختیار ۩۞۩ - رضایت جنسی

فال

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

اس ام اس عاشقانه

۩۞۩ آتش ب اختیار ۩۞۩
ما سرباز لشکر عشق سید خامنه ایم ...

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت


بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 2 اسفند 1390

ارتباط سایز آلت تناسلی با رضایت جنسی همسر

در موارد زیادی از مشاوره های ارسالی متوجه یك تصور غلط در خصوص آلت تناسلی در مردان شدیم . مسیله ای كه سبب شده بسیاری از آقایان دچار مشكلات جدی در زندگی خود شوند و حتی از ازدواج گریزان باشند .

برخی از آقایان تصور می كنند از دیدگاه مسایل جنسی خانم ها مردی را برای ازدواج مناسب می دانند كه آلت تناسلی بزرگی داشته باشد . این تصور غلط آقایان سبب شده اگر آلت تناسلی با سایز بزرگ ندارند خود را دچار مشكل بزرگی بدانند و از ازدواج دوری كنند و یا اینكه می پندارند به دلیل نداشتن آلت تناسلی بزرگ از فراهم آوردن شرایط ایده آل جنسی برای همسر خود عاجز هستند .
این یك تصور غلط و ناخوشایند می باشد .
هر زنی در رابطه جنسی با همسر خود قبل از اینكه متوجه آلت تناسلی او باشد به رابطه عاطفی و نگاه مرد دقت و توجه دارد . شوهر باید با احساسات و عواطف همسر خود آشنایی كامل داشته باشد و جنس زن را بشناسد . بداند كه یك زن در درجه اول محبت و توجه همسر خود را می خواهد .
زنها روحیه لطیف و بسیار بزرگ دارند . در رابطه جنسی با زن و همسر خود آرامش داشته باشید و اجازه دهید همسر شما با آرامش و احساس خوشبختی در اغوش شما قرار گیرد . در یك رابطه جنسی سالم مهمترین مسیله برای زن ایجاد یك امنیت روحی - روانی - عاطفی و جنسی می باشد .
وقتی این محیط امن را فراهم كردید مطمین باشید همسرتان با شما عشق بازی وصف ناپذیر را خواهد داشت ، بدون توجه به سایز كوچك یا بزرگ آلت تناسلی شوهر خود .
منبع : پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانوادهطبقه بندی: مسائل جنسی و زناشویی، 
برچسب ها: رضایت جنسی، رضایت جنسی همسر،
ارسال توسط سرباز فدایی ولایت
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
كدام یك از موضوعات این وبلاگ را بیشتر می پسندید ؟


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
محبوبیت در گوگل

Check Page Rank of your Web site pages instantly:

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic