۩۞۩ آتش ب اختیار ۩۞۩ - کیفیت زندگی مهم است نه کمیت

فال

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

اس ام اس عاشقانه

۩۞۩ آتش ب اختیار ۩۞۩
ما سرباز لشکر عشق سید خامنه ایم ...

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت


بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 13 بهمن 1390

وقتی صحبت از خوشبخت شدن می شود. بسیاری از مردم تصور می كنند كه برای رسیدن به این هدف آنها فقط به سطح زندگی بالا نیاز دارند. آنها سطح زندگی را با كیفیت زندگی اشتباه می كنند. واقعیت این است كه سطح زندگی با سطح خوشبختی رابطه اندكی دارد. تحقیقات بسیاری وجود دارد كه نیاز به رابطه مهرآمیز میان همسران را ثابت كرده اند. 
اثرات جدایی پیش هنگام در كودكانی كه به عللی به مركز نگهداری از كودكان سپرده شده اند یك مثال مشهور در روانشناسی و حاكی از تاثیر شگفت آور یك رابطه مهرآمیز بین كودك و مربی یا مادر یا پرستار دایم اوست.

به شریك زندگی خود توجه كنید. نفس عمل توجه و مراقبت از یك موجود زنده است كه به سلامتی شما كمك می كند. و نیازهای عاطفی شما را از جهت نیاز به مراقبت ارضاء می كند.
این فقدان احساس علاقه تنها برای كودكان زیان بخش نیست بلكه بزرگسالان را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. بنابراین لازم است تا در رابطه همسران برخی فعالیت های توام با علاقه را به عنوان بخشی از رفتارهای مراقبتی خود به حساب آورید.
دارا بودن رابطه ای همراه با علاقه و داشتن سوژه ای برای عشق ورزیدن به دارای اثرات مثبتی برای روان شخص خواهد داشت. و آرامش را برای او می آفریند. یكی از عواقب مثبت داشتن چنین رابطه ای كاهش استرس است. دوست داشتن شریك زندگی استرس را كاهش می دهد. به یاد داشته باشید كه رابطه خود را بارور كنید. به شریك زندگی خود توجه كنید. نفس عمل توجه و مراقبت از یك موجود زنده است كه به سلامتی شما كمك می كند. و نیازهای عاطفی شما را از جهت نیاز به مراقبت ارضاء می كند.
در عین دارا بودن رابطه ای گرم، مورد توجه و با عنایت او را در تصمیم گیری ها و انتخاب ها آزاد گذارده و قدرت ها و مهارت های شخصی را از او سلب نكنید. 
مسلما این مراقبت حسی گرم و مهربان را در طرف مقابل یعنی همسر شما به وجود می آورد كه نسبت به لحظات شما حساس بوده و خواستهای عاطفی و روانی شما را پاسخگو باشد. در زمینه ایجاد یك رابطه مهرآمیز همواره سعی كنید 
اعتدال را رعایت كنید و آن را به رابطه مراقبت های مادرانه سوق ندهید. شما می توانید در عین دارا بودن رابطه ای گرم، مورد توجه و با عنایت او را در تصمیم گیری ها و انتخاب ها آزاد گذارده و قدرت ها و مهارت های شخصی را از او سلب نكنید. بلكه به استقلال او كمك كنید و آزادی رای و نظر و سلیقه را در او تشویق نموده و مورد استقبال قرار دهید. به این طریق گامی هم در جهت خودشكوفایی او برداشته اید كه خود تاثیراتی عظیم را در روابط احساسی طرفین به وجود خواهد آورد.منبع : تبیان - كهتریطبقه بندی: مسائل جنسی و زناشویی، 
برچسب ها: مسائل جنسی، زناشویی، نكاح، روابط جنسی،
ارسال توسط سرباز فدایی ولایت
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
كدام یك از موضوعات این وبلاگ را بیشتر می پسندید ؟


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
محبوبیت در گوگل

Check Page Rank of your Web site pages instantly:

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات