۩۞۩ آتش ب اختیار ۩۞۩ - عدم آموزش مسائل جنسی به جوانان تابویی که باید شکسته شود

فال

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

اس ام اس عاشقانه

۩۞۩ آتش ب اختیار ۩۞۩
ما سرباز لشکر عشق سید خامنه ایم ...

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنتروابط جنسی افراد اگر در چارچوب قوقانین و مقرراتی نباشد قطعا برای جامعه مشکلات جدی را پدید خواهد آورد همینطور که در غرب بوجود آورده است اما ظاهرا در کشور ما این موارد زمانی که در قانون خود می آیند مشکل ساز شده اند!

بله، وقتی نگاه به آمار های طلاق در کشور می اندازیم و عوامل آن را بررسی می کنیم به یک مورد بسیار جالب بر می خوریم که در تحقیقات ذکر می شود و آن هم این است که می توان گفت با توجه به آمارهای متعددی که در بررسی های مختلف بوجود آمده است مابین 40 تا حتی 70 در صد طلاق ها ناشی از مشکلات جنسی زوجین است و این در حد یک فاجعه است که به راحتی می توان آن را حل نمود.

متاسفانه در فرهنگ ما به آشنایی با مسائل جنسی همواره نگاه بدی حاکم بوده و هست و این امر به صورت یک تابو در جامعه ما وجود دارد و در نتیجه به وضعیتی دچار شده ایم که می بینید.

ما چه بخواهیم و چه نخواهیم در ازدواج مسائل جنسی نقش تاثیر گذاری را بازی می کند و چه دختر و چه پسر اگر با آن به طور صحیح آشنا نباشند دچار مشکلات جدی می گردند و البته تا حدود زیادی در این مورد یعنی عدم آشنایی با مسائل زوج های ما چندان مقصر نیستند و مقصر اصلی را می توان فرهنگ ما و مسئولین آموزشی و فرهنگی ما دانست که هیچ گونه تلاش ساخت یافته ای برای رفع آن نمی نمایند و همواره سعی بر مخفی کردن این موضوع داشته و دارند.

در واقع با بسته شدن راه صحیح آشنایی و آموزش فرد به سمت راه های آزمون و خطا از طریق فیلم ، رسانه های مکتوب و سایت ها می رود که مشخص نیست تا چه حدودی صحیح به بیان و آموزش موضوع می پردازند .در نتیجه در همین مسیر گرچه قصد یادگیری را داشته است ممکن است مشکلی بر مشکلات وی نظیر کاهش مینه تحریک پذیری،خود ارضایی،افزایش توقعات از همسر و مسائل متعددی از این دست مواجه شود که جامعه را دچار مشکلات دو چندان می کند.

اما راهکار یک چیز است که همه ی کارشناسان به آن تاکید دارند و باید در این وضعیت عملی شود و آن هم آموزش است.در واقع آموزش مسائل بر اساس دیدگاه صحیح که متناسب با جامعه مسلمان ما باشد و در عین حال شکسته شدن تابوی این موضوع است.همچنین علاوه بر این باید به افراد جامعه و به خصوص زوج های جوان آموخت و این فرهنگ را در میان آن ها رواج داد که در صورت بروز مشکل در این مسائل آن را مخفی ننمایند و با مراجعه به متخصصین امر در صدد رفع آن بر‌آیند.

به هر ترتیب اگر نخواهیم این تابوی بی مورد را بشکنیم وضع ما از آنچه هست بدتر خواهد شد و ممکن است جامعه را به نابودی بکشاند.


طبقه بندی: مشکلات جنسی جوانان، 
برچسب ها: مسائل جنسی، مشكلات جنسی جوانان، آموزش مسائل جنسی،
ارسال توسط سرباز فدایی ولایت
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
كدام یك از موضوعات این وبلاگ را بیشتر می پسندید ؟


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
محبوبیت در گوگل

Check Page Rank of your Web site pages instantly:

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic