۩۞۩ آتش ب اختیار ۩۞۩ - فوائد روغن بنفشه

فال

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

اس ام اس عاشقانه

۩۞۩ آتش ب اختیار ۩۞۩
ما سرباز لشکر عشق سید خامنه ایم ...

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت


بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 29 آبان 1390

فوائد روغن بنفشه 

در حدیث حسن از حضرت صادق علیه السلام منقول است كه روغن بنفشه سید، و بهترین روغنهاى شماست . و در حدیث دیگر فرمود كه فضلیت روغن بنفشه بر سایر روغنها مثل فضیلت ما است بر سایر مردم . و در حدیث دیگر مثل فضیلت شیعیان ما است بر سایر خلق . و در روایت دیگر فرمود كه نیكو روغنى است روغن بنفشه بسیار بمالید كه درد را از سر و چشم میبرد. و در حدیث دیگر فرمود كه از ناحیه شما چیزى نمیآید كه ما بیشتر دوست داریم از روغن بنفشه .
در روایت دیگر از عقبه منقول است كه شخصى از استر افتاده بود و دماغش آفت یافته بود، حضرت صادق علیه السلام فرمود روغن بنفشه در دماغش بچكانید چنان كردند شفا یافت ، بعد از آن فرمود كه اى عقبه روغن بنفشه در زمستان گرم است ، و در تابستان خنك است ، و براى شیعیان ما نرم است ، و براى دشمنان ما خشك است ، و اگر مردم فضیلت آنرا بدانند، هر آینه یك وقیه از آن قیمتش یك اشرفى میشود.
حضرت امیرالمؤ منین علیه السلام فرمود كه روغن بنفشه ، در بینى بچكانید، كه حضرت رسول صلّى اللّه علیه وآله وسلّم فرمود كه اگر مردم فوائد این روغن را بدانند، از آن بسیار بخورند، و در حدیث دیگر فرمود كه گرمى تب را بشكنید بروغن بنفشه و در حدیث دیگر منقولست كه درد سر را زایل میكند و دماغ را باصلاح مى آورد.
طبقه بندی: آداب و سنتهای اخلاق اسلامی «برگرفته از کتاب حلیة المتقین»، 
برچسب ها: فوائد روغن بنفشه،
ارسال توسط سرباز فدایی ولایت
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
كدام یك از موضوعات این وبلاگ را بیشتر می پسندید ؟


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
محبوبیت در گوگل

Check Page Rank of your Web site pages instantly:

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic