۩۞۩ آتش ب اختیار ۩۞۩ - یاورصهیونیستها

فال

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

اس ام اس عاشقانه

۩۞۩ آتش ب اختیار ۩۞۩
ما سرباز لشکر عشق سید خامنه ایم ...

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت


بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 7 آبان 1390
پس از كودتای 1299 شمسی و پیدایش رضاخان درعرصه سیاسی و اجتماعی ایران اعضای فرقه ضاله بهائیت پس از سالها فعالیت نیمه پنهان از آزادی عمل فراوانی برخوردار شدند و با حمایت قدرتهای استعماری بویژه دولت انگلستان و براساس یك برنامه از پیش تدوین شده تهاجم ویژه ای را علیه مبانی سنتی و اعتقادی ملت مسلمان ایران آغاز كردند و در عرصه تخریب فرهنگی این مرز و بوم فعال شدند.

جاسوسی برای بیگانگانهمانطور كه در صفحات پیشین اشاره شد، دولت روسیه تزاری نخستین یار و مددكار بهائیان بود. آنان نه تنها از اقتدارشان برای نجات جان میرزاحسینعلی نوری (بهاءالله) سود بردند، بلكه اولین كشوری بودند كه مرزهای خود را برروی بهائیان گشودند و اولین معبد آنها، یعنی نخستین «مشرق الاذكار» بهائیان را در شهر عشق آباد ایجاد كردند.
تصور براین بود كه همكاری بهائیان و دولت روسیه با انقلاب كمونیستی به پایان راه خود می رسد، اما مدارك نویافته، حكایت از همكاری بهائیان با روس های بلشویك و انقلابی دارد و هم اكنون مداركی منتشرشده است كه نقش بهائیان را در شكست نهضت جنگل و میرزاكوچك خان نشان می دهد.
یكی از نویسندگان معاصر به نقل از عبدالحسین آیتی، مبلّغ پیشین بهائیان، مواردی از همكاری بهائیان ساكن عشق آباد با سازمان جاسوسی شوروی «كا. گ. ب» را ارائه می كند و متذكر می شود كه اینان به عنوان جاسوسان چندجانبه درخدمت روسیه و پس از آن «اتحاد شوروی» بوده اند. (117)همپیمان با صهیونیست های یهودیبهائیان از ابتدای پیدایش این فرقه در «عكا»، واقع در فلسطین اشغالی كنونی، متحد صهیونیست ها در برخورد با عرب های بومی و مسلمان بودند. آنان همواره بر اساس یك سلسله منافع مشترك در كنار یكدیگر قرار می گرفتند و در جهت مقابله با اسلام گام برمی داشتند.
نكته قابل توجه آنكه بررسی ها نشان می دهد یهودیان نقش بسزایی در پیدایش، گسترش و رشد فرقه بابیه و بهائیه داشته اند. به گواهی اسناد تاریخی 5 سال پیش از آغاز دعوت علی محمد باب و درست اندكی پس از استقرار كمپانی ساسون در بوشهر وبمبئی، یهودیان مشهد بدون هیچ فشاری به طور دسته جمعی مسلمان شدند و اولین كسانی هم كه در خراسان بابی شدند همین یهودیان جدیدالاسلام مشهد بودند. همچنین ورود بابی گری به «سیاهكل» توسط میرزا ابراهیم جدید، یهودی جدیدالاسلام ساكن رشت، صورت گرفت. (118)
«دایره المعارف یهود» یهودیان جدید الاسلام مشهد را در شمار یهودیان مخفی (انوسی ها) دسته بندی می كند ونه در ذیل مرتدین و این نشانگر این اصل است كه آنها براساس طرح و برنامه و به دستور مجامع و محافل دینی خود و برای فریب افكارعمومی تن به این كار داده بودند. والتر میشل، محقق یهودی، می نویسد كه این جدیدالاسلام ها همچنان مخفیانه به دین یهود پایبند بوده و هستند. (119)
از جمله این جدیدالاسلام های مشهد، نورالله زبولونی بود كه به گفته مئیر عزری - سفیر اسرائیل در ایران - از بازرگانان مشهد بود كه نمایندگی یهودیان مشهد را در همه كنگره های جنبش خلوتص(120) به دوش داشت و وفاداری اش به اسرائیل و پایبندی اش در یاری به ویژه مهاجران (یهودیانی كه به اسرائیل مهاجرت می كردند) زبانزد و از حامیان و پشتیبانان شلمو هیلل (موریس پرز)(121) بود. (122)
گروهی گرویدن یهودیان به بهائیت را تحت تأثیر انگیزه ها و منافع مادی و عده ای دیگر هدف از این كار را افزودن برحجم سیاهی لشگر دشمنان اسلام می دانند.
بهائیان ستاره داوود را مانند بابیه اسم اعظم می دانند و برای جلب محبت اسم اعظم را كه شعار بهائیت است ترسیم كرده و در قبرستان یهود مدفون سازند. (123)
انتقال حسینعلی نوری (بهاء) به «عكا»، كمك دیگری بود به نزدیكی و همكاری هرچه بیشتر بهائیان با كانون های یهودی فعال مستقر در غرب كه عبدالبها ء جانشین «بهاء»، نیز به این همكاری ادامه داد. او و دیگر بهائیان در تحقق استراتژی تأسیس دولت یهود در فلسطین سهم بسزایی داشتند كه استعمارگران حامی اسرائیل - بویژه آمریكا و انگلیس - به پاس همین خدمات بهائیان، آنان را همواره از حمایت های مادی و تبلیغی خود برخوردار كرده اند. تاجایی كه اسرائیل در زمان شوقی افندی به عنوان مركز اصلی بهائیان قرار داده شد.
در زمان زندگی شوقی افندی رژیم اشغالگرقدس در فلسطین به روی كار آمد واین رژیم به پاس تلاش بهائیان در ایجاد یك فرقه انحرافی مذهبی در قلب جامعه اسلامی، فرقه ضاله بهائیت را به عنوان یك دین به رسمیت شناخت و آن را جزو مذاهب رسمی كشور خود قرار داد. و افزون برآن املاك واموال پیروان این فرقه تحت حمایت واقع شد و از كلیه مالیات ها و عوارض معاف گردید. «شوقی افندی» جانشین عباس افندی (عبدالبها ء) می گوید:
«دولت اسرائیل وسایل راحتی ما را فراهم كرد. »(124)
و در مورد بخشی از راحتی و حمایت های مادی و معنوی فعالیت آنان چنین توضیح می دهد:
«در ارض اقدس(اسرائیل)شعائر امریه(بهائیت)بی پرده و حجاب اجرا می شود. . . و معافیت مقامات (بهائیت) و توابع آن از مالیاتهای دولت (اسرائیل)از طرف اولیای امور تصویب گردید. »(125)
ازعواملی كه باعث شد اسرائیل بیشتر به بهائیان روی خوش نشان بدهد، سرمایه گذاری بهائیان وجذب سرمایه های بزرگ آنان در اسرائیل بود كه باعث شكوفایی اقتصاد این رژیم نامشروع می شد. از جمله می توان به تدفین رهبران بهائی در این كشور كه هرساله گروه كثیری از بهائیان را با سرمایه های كلان به آنجا می كشاند، اشاره كرد.117- شهبازی، عبداله، فصلنامه تاریخ معاصر ایران، شماره 27، به نقل از عبدالحسین آیتی، كشف الحیل، جلد 3، صص 87-.85
118 -شهبازی، عبدالله، فصلنامه تاریخ معاصر ایران، شماره .27
119- شهبازی، عبدالله، فصلنامه تاریخ معاصر ایران، شماره .27
120- خلوتص عنوان عبری سازمان پیشاهنگی یهود و یكی از تشكل های كاملاً وابسته به آژانس یهود در ایران بود.
121 -شلمو هیلل با نام مستعار موریس پرز ازسوی دستگاه مهاجرت اسرائیل برای یاری به مهاجرت جوانان عراقی از راه ایران، به ایران آمد و نماینده آژانس جهانی یهود بود.
122- خاطرات مئیر عزری، جلد اول، ص .44
-123 نورالدین چهاردهی، چگونه بهائیت پدید آمد، ص .71
124- اخبار امری، سال 107 بدیع، ماره 8، ص 2 به نقل از فصلنامه تاریخ معاصر ایران، شماره .27
125- توقیعات مباركه، نوروز 101 بدیع، ص 159، همانطبقه بندی: فرقه های ضاله (شیطان پرستی،وهابیت و بهائیت و ...)، 
برچسب ها: یاورصهیونیستها،
ارسال توسط سرباز فدایی ولایت
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
كدام یك از موضوعات این وبلاگ را بیشتر می پسندید ؟


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
محبوبیت در گوگل

Check Page Rank of your Web site pages instantly:

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic